Kolejność Prezentacji VII Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Kolejność prezentacji podczas VII Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Lipno 4 stycznia 2020r.

Przewidywane godziny są orientacyjne. Zakładamy 4 min na uczestnika.

EDIT 2.01.2020 19:50

Przedszkole:  godz. 11:10

 

  1. Lena Mazurkiewicz
  2. Michalina Kociucka
  3. Antoni Szczepaniak
  4. Bartosz Polny
  5. Maria Zaręba
  6. Gabriela Szumna
  7. Tymoteusz Grzeszczuk

Klasy I –III :  godz. 11:30

 

  1. Bartosz Jędrzychowski
  2. Jankowska Pola,
  3. Bartosz Iwanow  
  4. Jagoda Fischer
  5. Hanna Skorupka
  6. Julia Klimpel
  7. Maria Wierzyk
  8. Olga Banach
  9. Maria Stróżyńska
  10.  Fischer Maja,
  11.  Maja Konieczna
  12.  Leonarska Zofia
  13.  Jan Trawiński
  14.  Aleksander Kucharski
  15. Maja Sowa
  16. Franciszek Szulczyk
  17. Szymon Stupała
  18. Patrycja Glapiak
  19. Amelia Mueller
  20. Marcin Kowalczyk  
  21. Olga Cieślawska
  22. Nadia Biedrzyńska
  23. Alicja Szulc
  24. Oliwia Szumna
  25. Tymoteusz Smolibowski
  26. Maja Małecka
  27. Mateusz Tulewicz
  28. Klara Andrzejewska
  29. Natalia Sterna
  30. Julia Bortel

 

Klasy IV – VI :  godz. 13:30

 

  1. Antoniak Zofia
  2. Chudy Bartek
  3. Natalia Kowalska
  4. Zofia Klich
  5. Paulina Tomczak
  6. Alan Sztyler
  7. Oliwia Juszczak
  8. Agnieszka Maćkowiak
  9.  Bartosz Płaczek
  10.  Sandra Siama
  11.  Julia Langner
  12.  Alan Biderman
  13.  Oliwia Borowczyk
  14. Roksana Siama
  15. Laura Maśląka
  16. Zuzanna Hemerling
  17. Nadia Najdzinowicz
  18. Gabriela Stefaniszyn
  19. Anita Czerwińska
  20. Kinga Dybizbańska
  21. Marta Wąsik
  22. Józef Pietrucha
  23. Maria Królikowska

 

Klasy VII - VIII :  godz. 15:15

 

  1. Marcinkowska Maja
  2. Zuzanna Małecka
  3. Maja Kowalczyk

 

Klasy Ponadpodstawowe i Ponadgimnazjalne  :  godz. 15:30

 

  1. Nina Żalik
  2. Oliwia Reszczyńska

 

Zespoły Wokalne : godz. 15:45

 

  1. Zespół Dziecięcy z Drobnina
  2. Zespół Kaprys
  3. Zespół Akord
  4. Zuzia i Laura
  5. Zespół Wokalny SP Święciechowa
  6. Zespół WYSOKIE C

 

Zespoły Wokalno – Instrumentalne     godz. 16:15

 

1. Zespół Wok. Instr. Zespołu Szkół  w Kąkolewie

2. Zespół Blue Sky

3. Schola Św. Antoniego

 

 

Zakończenie i ogłoszenie wyników ok godz. 17:30

 

 

 

 

 

 

 


 


Styczeń 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2