Konkurs "Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa 2019"

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie rozstrzygnięto Konkurs Plastyczny na „Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”.

Do konkursów zgłoszono 94 prace. Członkowie komisji oceniali zgodność tematyki konkursu, walory artystyczne prac i prawdopodobieństwo samodzielnego wykonania pracy.

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 28 grudnia 2019 roku o godzinie 16:00 podczas Koncertu Kolęd i Pastorałem w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie. 

 

W konkursie na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową komisja przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria Przedszkole:

I miejsce – Wojciech Kaczmarek, Przedszkole Lipno oddział Lipno

II miejsce – Julia Maćkowiak, Przedszkole Lipno oddział Goniembice

III miejsce – Gabriela Szumna, Przedszkole Lipno oddział Goniembice

 

Równorzędne wyróżnienia przyznano: Zuzanna Nowak (Przedszkole Lipno oddział Goniembice), Jakub Kłopocki (Przedszkole Lipno oddział Goniembice).

 

Kategoria klasy I-III Szkoły Podstawowej

I miejsce – Oliwia Szumna – Szkoła Podstawowa w Goniembicach

II miejsce – Anna Kaczmarek - Szkoła Podstawowa w Goniembicach

III miejsce – Patrycja Borowiak - Szkoła Podstawowa w Goniembicach

 

Równorzędne wyróżnienia przyznano: Urszula Giera (Szkoła Podstawowa w Wilkowicach), Adam Kuśnierek (Szkoła Podstawowa w Goniembicach), Małgorzata  Szymańska (Szkoła Podstawowa w Goniembicach).

 

Kategoria klasy IV-VI Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Tymoteusz Samelczak - Szkoła Podstawowa w Lipnie

II miejsce – Zofia Nowak - Szkoła Podstawowa w Goniembicach

III miejsce – Oliwia Osowska - Szkoła Podstawowa w Lipnie

 

Równorzędne wyróżnienia przyznano: Natalia Łatka (Szkoła Podstawowa w Lipnie), Wiktoria Pawlak (Szkoła Podstawowa w Goniembicach), Maciej Mikołajczak (Szkoła Podstawowa w Lipnie), Wiktor Matuszczak (Szkoła Podstawowa w Goniembicach).

 

Kategoria klasy VII-VIII Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Wiktoria Muszyńska (Szkoła Podstawowa w Wilkowicach)

II miejsce – Natalia Stępczak (Szkoła Podstawowa w Lipnie)

III miejsce – Agata Kośmider (Szkoła Podstawowa w Lipnie)

 

Równorzędne wyróżnienia przyznano: Weronika Skoracka (Szkoła Podstawowa w Lipnie), Marika Krawczyk (Szkoła Podstawowa w Lipnie)


Styczeń 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2