Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. Poniżej regulamin.

Regulamin Konkursu Plastycznego na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

1. ORGANIZATORZY

• Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie ul. Powstańców Wlkp.7

64-111 Lipno, Tel. 65-5340-921

1. CELE

• Prezentacja twórczości dzieci i młodzieży ukazująca radość, klimat i nastrój ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

1. KATEGORIE

- przedszkole

- klasy 1 – 3

- klasy 4 – 6

- klasy 7 - 8

1. WARUNKI UCZESTNICTWA

• Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych z terenu Gminy Lipno.

• Maksymalna ilość prac nadesłanych do oceny:

Szkoła Podstawowa w Lipnie 12 prac w każdej kategorii,

Szkoła Podstawowa w Goniembicach, Wilkowicach i Górce Duchownej po 8 prac w każdej kategorii.

Przedszkole: łącznie ze wszystkich oddziałów przedszkolnych 30 prac.

• TECHNIKA PRACY – Rysunek (kredka, kredka wodna, ołówek, kredka świecowa, pastel)

• FORMAT PRACY - A4.

• Prosimy zwrócić uwagę na samodzielne wykonywanie prac i nie kopiowanie innych..

• Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi, stanowią własność Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie.

• Prosimy nie opisywać i nie przyklejać do prac danych autora. Wszystkie dane prosimy umieścić na karcie zgłoszeniowej , którą należy dołączyć do pracy

1. ZGŁOSZENIA UCZESTNIKÓW

• Karty zgłoszeń wraz z pracą konkursową należy przesyłać do 16 grudnia 2019 roku na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie , ul. Powstńców Wlkp.7, 64-111 Lipno

1. NAGRODY

• Wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

• Jury powołane przez organizatora przyzna nagrody w każdej kategorii odpowiednio za miejsca 1 – 3.

1. PRZEPISY OGÓLNE

• Prosimy o ścisłe przestrzeganie warunków Regulaminu, szczególnie w zakresie formatu prac.

• Regulamin wraz z kartą zgłoszenia do pobrania na stronie www.lipno.naszgok.pl..

• Informacji na temat konkursu udziela: Damian Ziegler

• Tel. 665-203-535

• Organizator i Jury ma prawo do ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu i podziału nagród.

• Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją warunków niniejszego regulaminu, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika i wykorzystywaniem materiałów konkursowych przez organizatora do celów promocyjnych.

Załączniki:

Styczeń 2020