SEKCJE DZIAŁAJĄCE W GOK

Instruktor – Damian Ziegler

  1. Zespół muzyczny
  2. Chór „Rapsodia”

Instruktor - Dariusz Kahl

  • Wokalna

Instruktor - Alicja Ziegler

  • Wokalna

Instruktor – Arkadiusz Gołaszewski

  • Nauka gry na instrumencie – pianino

Instruktor – Tomasz Ślotała

  • Nauka gry na instrumencie – gitara

Instruktor - Szymon Franek

  • Nauka gry na instrumentach - perkusja

Instruktor - Zbigniew Woźniak 

  • Nauka gry na instrumentach - perkusja

Instruktor - Zbigniew Myszuk

  • Szachowo-warcabowa

Instruktor - Małgorzata Kujawa

  • Sekcja mażoretek

Instruktor - Karolina Prałat

  • Sekcja mażoretek

Instruktor - Karolina Marszałej

  • Taneczno-ruchowa

Animator sportu - Miłosz Stawiński

Animator Sportu - Tatiana Szkucik

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

CHÓR „Rapsodia”

GOK Lipno

Damian Ziegler

18.00-20.00

WOKALNA

GOK Lipno

Alicja Ziegler

15:30-17:30

J. ANGIELSKI
Tedy Edy

GOK Lipno  

15:00 - 17:30

WTOREK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

Zespół Blue Sky

GOK Lipno Damian Ziegler 19:00 - 20:30

 

     
            WOKALNA GOK Lipno Dariusz Kahl

14:00 - 17:00

           MAŻORETKI

GOK Lipno/

Sala Wilkowice

Karolina Prałat

Małgorzata Kujawa

14:00 - 19:00

ŚRODA

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

WOKALNA

GOK Lipno

Dariusz Kahl

13:00-15:00

PERKUSJA

GOK Lipno

Szymon Franek

14:00-20:00


PIANINO
 
GOK Lipno Arkadiusz Gołaszewski 12:30-21:00

GITARA

GOK Lipno

Tomasz Ślotała 14:00-18:00

J. ANGIELSKI

GOK Lipno

ADJ 13:30-17:30

J. ANGIELSKI

  Tedy 15:00-17:30
AEROBIK

GOK Lipno

  19:00-20:30

MAŻORETKI

GOK Lipno   15:30-19:00

CZWARTEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

GITARA

GOK Lipno Tomasz Ślotała 15:30-20:30

PERKUSJA

GOK Lipno Zbigniew Woźniak

14:30 - 20:30

          WOKALNA GOK Lipno

Alicja Ziegler

14:30 - 17:30

TANECZNO-RUCHOWA

GOK Lipno Karolina Marszałek 17:00-19:30

PIĄTEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

WOKALNA GOK Lipno

Alicja Ziegler

17:00 - 18:30

FANI BOGA

GOK Lipno

Damian Ziegler

18:00 - 20:30


Pozostałe sekcje:

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

SZACHOWO-WARCABOWA

GOK Lipno

Zbigniew Myszuk

W wyznaczone dni miesiąca

Sekcja żywego słowa

GOK Lipno Tadeusz Hofmański W wyznaczone dni miesiąca

 

 

Styczeń 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2