SEKCJE DZIAŁAJĄCE W GOK

Instruktor – Damian Ziegler

  1. Zespół muzyczny
  2. Chór „Rapsodia”

Instruktor - Dariusz Kahl

  • Wokalna

Instruktor – Arkadiusz Gołaszewski

  • Nauka gry na instrumencie – pianino

Instruktor – Tomasz Ślotała

  • Nauka gry na instrumencie – gitara

Instruktor - Szymon Franek

  • Nauka gry na instrumentach - perkusja

Instruktor - Zbigniew Woźniak 

  • Nauka gry na instrumentach - perkusja

Instruktor - Zbigniew Myszuk

  • Szachowo-warcabowa

Instruktor – Justyna Dawidziak

  • Plastyczna w Goniembicach

Instruktor - Małgorzata Kujawa

  • Sekcja mażoretek

Instruktor - Karolina Prałat

  • Sekcja mażoretek

Animator sportu - Miłosz Stawiński

Animator Sportu - Tatiana Szkucik

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

CHÓR „Rapsodia”

GOK Lipno

Damian Ziegler

18.00-20.00

Zespół "Młodzi"

GOK Lipno

Damian Ziegler

 

J. ANGIELSKI

GOK Lipno Enter

15:30

WTOREK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

Zespół Radioactive

GOK Lipno Damian Ziegler 19:00

PIANINO

GOK Lipno Arkadiusz Gołaszewski 14:00 - 21:00
            WOKALNA GOK Lipno Dariusz Kahl

14:00 - 17:00

           MAŻORETKI

GOK Lipno/

Sala Wilkowice

Karolina Prałat

Małgorzata Kujawa

14:00 - 19:00

ŚRODA

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

WOKALNA

GOK Lipno

Dariusz Kahl

 

PERKUSJA

GOK Lipno

Szymon Franek

14:30-15:45

PLASTYCZNA

Goniembice

Justyna Dawidziak 16:00-17:30

SEKCJA ŻYWEGO SŁOWA

GOK Lipno

Tadeusz Hofmański 17:30-19:00

J. ANGIELSKI

GRUPA 4-5 LATKI

GOK Lipno

ADJ 15:30-16:30
AEROBIK

GOK Lipno

Lidia Janowicz 19:00-20:00

CZWARTEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

GITARA

GOK Lipno Tomasz Ślotała 13:00-19:00

PERKUSJA

GOK Lipno Szymon Franek

                    14:30 - 19:30

          J.Angielski GOK Lipno

ADJ

14:30 - 16:20

PIĄTEK

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

PERKUSJA

GOK Lipno

Zbigniew Woźniak

15:00-19:30

GITARA GOK Lipno

Tomasz Ślotała

15:00 - 18:00

FANI BOGA

GOK Lipno

Damian Ziegler

18:00 - 20:00

SOBOTA

SEKCJA

MIEJSCE INSTRUKTOR GODZINA

FANI BOGA

GOK Lipno Damian Ziegler 9:00 - 11:00

Pozostałe sekcje:

SEKCJA

MIEJSCE

INSTRUKTOR

GODZINA

SZACHOWO-WARCABOWA

GOK Lipno

Zbigniew Myszuk

W wyznaczone dni miesiąca

Sekcja żywego słowa

GOK Lipno Tadeusz Hofmański W wyznaczone dni miesiąca

 

 

Luty 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3